video-wspomnienia

PATRYCJA & ŁUKASZ

Wyjątkowy ślub w rustykalnej plenerowej altanie i przyjęciem w stodole

Video Wspomnienia filmy ślubne

Piękny rustykalny ślub o jakim zawsze myślałem

Od dawna czekałem na taki ślub – rustykalny, w pięknym miejscu – no i udało się.

Patrycja i Łukasz wzięli plenerowy ślub w sierpniu w malowniczej Osadzie Dębowo, (osadadebowo.pl) a całe wydarzeniebyło bardzo ciepłe i osobiste. Ich kameralne wesele w rustykalnej stodole było napełnione emocjami i uczuciami, które unosiły się w powietrzu. Było to tak gorące lato, jak gorące było serce każdego, kto miał przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym dniu.

Pod starą jabłonią, Patrycja i Łukasz zobaczyli się przed ślubem po raz pierwszy. Ich ślub w plenerze otoczony był pięknym rustykalnym wystrojem – krzesła ustawione na zielonym trawniku, a oni sami zasiadali w urokliwej starej drewnianej altanie z rustykalnymi starymi drzwiami. To miejsce emanowało magią i tworzyło piękną scenerię.

To była prawdziwa opowieść o miłości, uwieczniona w pięknej scenerii natury i przyrody.

Wspaniałe zdjęcia tego wyjątkowego dnia robiła Anna Jadusińska, która wychwyciła każdą iskrę szczęścia na twarzach Patrycji i Łukasza oraz ich najbliższych. W trakcie przyjęcia weselnego, nad stodołą  goście mogli obserwować małe bociany, które razem z nimi świętowały w swoim gnieździe . To wyjątkowe towarzystwo sprawiło, że moment ten był jeszcze bardziej niezwykły i pełen magii.

Patrycja i Łukasz wybrali nie tylko wyjątkowe miejsce, ale przede wszystkim znaleźli w sobie i swoich bliskich ciepło i miłość, które sprawiły, że to wesele było tak niepowtarzalne. Miejscem pełnym historii, otoczonym zielenią i pięknem natury, stała się idealną sceną dla ich miłosnej opowieści, która pozostanie w ich sercach na zawsze. Ślub Patrycji i Łukasza w Osadzie Dębowo był wyjątkowym świętem miłości, które niosło ze sobą nie tylko magię tego dnia, ale również obietnicę wspólnego życia pełnego ciepła, wzajemnego wsparcia i niezapomnianych chwil.

Patrycja i Łukasz

MIEJSCE: 

Osada Dębowo, Mazury, Polska

ZDJĘCIA: 

Anna Jadusińska

DJ: