video-wspomnienia

ANNA & CAMERON

Piękny ślub na Kaszubach z plenerem w Nowym Jorku.

Video Wspomnienia filmy ślubne

Jadąc na to wesele kompletnie nie mieliśmy pojęcia że zawiedzie nas ono na sesję ślubną do Nowego Jorku

Ania jest Polką, Cameron Kanadyjczykiem, a poznali się w Londynie.

Jednak historia ich ślubu nie rozpoczęła się ani w Polsce, ani w Nowym Jorku, ale na Karaibach, gdzie odbyli swój pierwszy ślub na plaży nad oceanem, tylko w ich towarzystwie, pani celebrantką i oceanem.

W Polsce zorganizowali kolejną ceremonię, na której obecni byliśmy również my, w przepięknym ośrodku Malinówka w Krzesznej na Kaszubach. Przemówienia rodzeństwa i przyjaciół pary młodej wzbudziły wiele śmiechu, ale prawdziwymi gwiazdami wieczoru byli Ania i Cameron, którzy wygłosili przemówienia pełne humoru i wzruszeń. To był czas, kiedy mogliśmy dowiedzieć się trochę więcej o nich, ich uczuciach, emocjach, śmiesznych wydarzeniach z życia oraz planach na przyszłość.

Video Wspomnienia filmy ślubne

Bawiliśmy się świetnie!

Muzykę zapewnił Andrzej “Endrju”, którego znajdziecie na Instagramie jako DJ Big. Było zupełnie inaczej niż na innych weselach, ponieważ taki zestaw świetnej muzyki na weselu jeszcze nie słyszałem, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Było naprawdę super! I tak, bawiliśmy się, bo kochamy to, co robimy, a kiedy kochasz to, co robisz, to już nie jest praca, prawda? Oczywiście, wykonaliśmy nasze zadanie, efekty możecie zobaczyć, więc zachęcam do obejrzenia naszej pracy.

Anna i Cameron

MIEJSCE: 

ZDJĘCIA: 

Sławomir Panek

WYSTRÓJ: 

Laurelle Flower Gdańsk